Tonowanie włosów

Kobieta farbująca włosy          Toner do włosów to doskonała alternatywa dla farby do włosów. Jest to delikatny specyfik, który zawiera wiele składników odżywczych i pielęgnacyjnych, a w dodatku nie ma amoniaku. Toner do włosów wykorzystujemy zatem do delikatnego farbowania włosów – dzięki niemu nie musimy martwić się, że zniszczymy włosy.
Toner do włosów nie wnika we włosy, a jedynie je „oblepia”. Dzięki temu właśnie jest bezpieczny. Trzeba jednak pamiętać, że toner do włosów nie pomaluje ich na zawsze i po pewnym czasie na pewno się zmyje. Dlatego taką koloryzację trzeba powtarzać.

Toner uwydatni nasz kolor włosów, nada mu też blasku lub go odświeży. Świetnie nadaje się też do tonowania żółtych refleksów na blond włosach. Dzięki tonerowi wyglądają one naturalnie i robią niezłe wrażenie.

Musimy też pamiętać o tym, że toner do włosów nie nadaje się do malowania odrostów. Jest to zbyt delikatny środek koloryzacyjny. Natomiast dzięki niemu możemy śmiało pomalować włosy na różne ciekawe kolory – różowy, niebieski czy zielony. I mamy pewność, że nie zostaną one takie na zawsze.

Toner do włosów ma wiele zalet. Najważniejsze z nich to:

pozwala cieszyć się nową fryzurą
jest idealny do odświeżenia naszego koloru
nie obciąża włosów
koloryzacja za jego pomocą jest bardzo prosta
dzięki niemu możemy zaszaleć z kolorem i wypróbować np. róż czy zieleń – kolor po pewnym czasie się zmyje, dzięki czemu będziemy mogły na nowo cieszyć się swoim własnym kolorem
jest całkowicie bezpieczny dla włosów i skóry głowy
utrzymuje się na włosach od 6 do 8 tygodni
w przypadku blond włosów toner idealnie sprawdzi się do stonowania żółtych refleksów – dzięki niemu będą one wyglądały naturalnie

 

wróć

Aktualności

Gabinet OdNowa
Centrum Zabaw Dla Dzieci "WidziMisie"
Restauracja Okienna

ul. Grotnicka 35a
64-140 Włoszakowice
info@widzi-misie.pl wt – pt: 800 – 2000; sob: 800 – 1500