MASAŻE WYSZCZUPLAJĄCE

BANDAŻE AROSHA – dzięki specjalistycznej formule, jest to doskonała i skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała, kosmetyki te tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami starzenia się skóry.

 

 

MAGNIFICO – jest urządzeniem stosowanym do nieinwazyjnego konturowania, napinania i wyszczuplania ciała z redukcją cellulitu. W urządzeniu połączono najbardziej skuteczne technologie wykorzystane w zabiegach na ciało:

  • LIPOSUKCJA – lipokawitacja ultradzwiękowa z podciśnieniem
  • FALE RADIOWE RF – bipolarne do remodelingu kolagenu i termopolizy
  • PODCZERWONY LASER BIOSTYMULUJĄCY IR – wzmagający przemianę  materii
  • MASAŻ SSĄCO – PRÓŻNIOWY
  • MECHANICZNY MASAŻ ROLKAMI W GŁOWICACH NA CIAŁO.

 

DERMOMASAŻ –  jest połączeniem masażu mechanicznego z podciśnieniem. Głowica zabiegowa zasysa w podciśnieniu fałd skóry, który dodatkowo jest rozmasowany przez zewnętrzne ruchome rolki głowicy. Zabieg działa na skórę i podskórną tkankę tłuszczową, dzięki czemu następuje rozbicie komórek tłuszczowych, likwidacja cellulitu oraz modelowanie sylwetki.

 

 

KAWITACJA ULTRADŻWIĘKOWA – to zabieg usuwania tkanki tłuszczowej, w trakcie, którego wykorzystywane są fale radiowe. Kawitacja ultradżwiękowa może przynieść naszemu ciału wiele korzyści.

 

DRENAŻ LIMFATYCZNY – ujędrnia skórę, zmniejsza obrzęki, redukuje cellulit i oczyszcza organizm z toksyn.

 

ZABIEG INFRARED – emitowane promienie podczerwone powodują wzrost temperatury, co przyspiesza metabolizm. Jest to zabieg wspomagający działanie liposukcji ultradżwiękowej i dermomassagera. Podgrzanie tkanek i przyspieszenie metabolizmu spowoduje szybsze wydalanie komórek tłuszczowych rozbijanych za pomocą innych zabiegów.